Przyłącza wodno-kanalizacyjne - Augustów

Wykonujemy przyłącza wodno-kanalizacyjne Augustów. Prace ziemne są wykonywane przy użyciu specjalistycznego sprzętu, zgodnie z przekazanymi nam wytycznymi, znajdującymi się w projekcie przyłącza. Przed przystąpieniem do działania należy przedstawić nam dokumenty, potwierdzające uzyskanie przez inwestorów pozwolenia na wykonanie określonego zakresu prac. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam realizować zlecenia w precyzyjny sposób, a także zgodnie z wymogami techniczno-budowlanymi.

Warto pamiętać o wykonaniu przyłączy do mediów jeszcze przed przystąpieniem do budowy domu lub na początku prac renowacyjnych. To znacznie ułatwi kolejne etapy działania i pozwoli uniknąć później stresu, związanego z oczekiwaniem na przyłącze przed pracami wykończeniowymi czy samą przeprowadzką.

Jakie przyłącza wodno-kanalizacyjne wykonujemy?

Zajmujemy się:

  • wykopami i podłączeniami pod wodociągi,
  • przygotowaniem przyłączy do studni,
  • przyłączem wodno-kanalizacyjnym,
  • przygotowaniem instalacji pod zbiorniki bezodpływowe.

Prace ziemne, ich zakres oraz parametry dostosowujemy do wymogów projektu, rodzaju terenu oraz wskazań inwestorów. Doświadczeniu operatorzy i hydraulicy dbają o precyzję wykonywanych działań, co zabezpiecza Cię w przyszłości przed ewentualnymi awariami czy problemami ze strony infrastruktury wodno-kanalizacyjnej.

W ramach prac hydraulicznych wykonujemy także m.in. przyłączenia pompy ciepła. Z naszą pomocą przygotujesz instalacje w domu do tego, aby działały niezawodnie, wydajnie i zgodnie z duchem ekologii. Zapraszamy do współpracy — przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę wraz z charakterystyką poszczególnych rozwiązań.

Czy to się faktycznie opłaca ?

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie

+48 518 596 433

Mobile: +48 518 596 433 I E-mail: biuro@sankor.pl I Sankor Sp. z o. o. I Nip: 9662109746 I Regon: 366524751