Dodaj tu swój tekst nagłówka

Pompy Ciepła

Energia odnawialna

Energia odnawialna jest bezpłatnym i niewyczerpalnym źródłem energii, a pompy ciepła są wspaniałym rozwiązaniem, by je efektywnie wykorzystywać.  W ten sposób można być nie tylko bardziej niezależnym, ale także chronić środowisko naturalne i własny portfel.

Pompa ciepła oraz jej zalety

Dlaczego warto wymienić kocioł węglowy na pompę ciepła?

Wymiana kotła węglowego na pompę ciepła to z pewnością rozwiązanie, które przyniesie inwestorowi dużo korzyści i to nie tylko finansowych. Kocioł węglowy to źródło ciepła, które wymaga zaangażowania i pracy związanej z przygotowaniem i magazynowaniem „paliwa” do kotła oraz jego codzienną obsługą. To czynności, na które użytkownicy tego typu kotłów w ciągu roku tracą dużą część swojego czasu. Do tego dochodzi nam „zanieczyszczenie” kotłowni opałem, jak również zanieczyszczenie środowiska w postaci emisji to atmosfery pyłów i zanieczyszczeń wydobywających się z kominów. 

pompa ciepła Białystokgruntowa pompa ciepłapompa ciepłaceny – pompy ciepła powietrze powietrzepompa ciepła powietrze-wodapompa ciepła koszt Białystok – pompy ciepła powietrze wodapompy ciepła kosztpowietrzna pompa ciepła


Redukcja emisji CO2

Źródło stabilnej temperatury

Niskie koszty eksploatacji

Czy to się faktycznie opłaca ?

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie

+48 518 596 433

Mobile: +48 518 596 433 I E-mail: biuro@sankor.pl I Sankor Sp. z o. o. I Nip: 9662109746 I Regon: 366524751