Pompy ciepła - Bielsk Podlaski

Oferujemy pompy ciepła Bielsk Podlaski. Rozwiązania umożliwiają wygodne, energooszczędne i tanie podniesienie temperatury wewnątrz budynków — dzięki temu obniżą bieżące koszty utrzymania nieruchomości. Ogrzanie wody użytkowej oraz całego budynku jeszcze nigdy nie było takie bezpieczne, bezobsługowe, a przy tym tanie. Decydując się na sam montaż rozwiązania grzewczego, oszczędzasz. Możesz uzyskać finansowanie inwestycji z krajowych i unijnych środków. Poprzez montaż urządzenia grzewczego podniesiesz także wartość budynku i nie będziesz musiał obawiać się tego, że za kilka lat nastąpi konieczność wymiany systemu na nowy. Pompy ciepła są rozwiązaniami obecnie promowanymi przez krajową oraz unijną politykę klimatyczną.

W ofercie znajdziesz pompy takich producentów jak:

  • LG,
  • Panasonic,
  • Mitsubishi Electric,
  • Atlantic,
  • Daikin.

Sprzedajemy pompy ciepła wykorzystujące ciepło znajdujące się w warstwach powierzchniowych ziemi, pompy ciepła powietrze-powietrze oraz powietrze-woda. Każda z nich cechuje się wysoką wydajnością, trwałą konstrukcją i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Umów się na darmową i niezobowiązującą rozmowę z naszym konsultantem, a ten przedstawi Ci szczegóły wybranych rozwiązań, ich właściwości techniczne oraz wycenę. Na podstawie parametrów domu (ocieplenia, kubatury, liczby mieszkańców itp.), oszacujemy moc grzewczą urządzenia, które pozwoli na optymalne korzystanie z instalacji o każdej porze roku.

Jakie zalety wiążą się z instalacją pompy ciepła?

Instalacja pompy ciepła to:

  • ekologiczne rozwiązanie pozwalające ograniczyć emisję CO2,
  • nowoczesny i oszczędny system grzewczy — najniższe rachunki osiągniesz, jeśli zintegrujesz pompę z ogrzewaniem podłogowym, które montujemy na terenie Augustowa, Bielska Podlaskiego i okolic,
  • bezobsługowy system — nie musisz dokładać paliwa opałowego ani go magazynować czy rozpalać w piecu,
  • czysta i niewielka kotłownia — nie musisz mieć w domu wielu metrów kwadratowych na węgiel czy drewno, a także liczyć się z pyłem, który generują. Pompa ciepła to w pełni czysty system grzewczy.

Pompy ciepła są także bezpieczne, ponieważ nie wiążą się ze zwiększonym ryzykiem zaczadzenia mieszkańców domu czy wybuchu, które są wyraźnymi mankamentami tradycyjnych systemów grzewczych. Zapraszamy do współpracy.

Czy to się faktycznie opłaca ?

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie

+48 518 596 433

Mobile: +48 518 596 433 I E-mail: biuro@sankor.pl I Sankor Sp. z o. o. I Nip: 9662109746 I Regon: 366524751