Ogrzewanie podłogowe - Ostrów Mazowiecka

Oferujemy ogrzewanie podłogowe Ostrów Mazowiecka. Instalacje wykonujemy w budynkach jedno i wielorodzinnych, a także w budynkach biurowych, usługowo-handlowych. Podczas tego rodzaju prac stawiamy przede wszystkim na precyzję działania, dzięki której instalacja ma niezawodny i trwały charakter. Przez lata będzie działała w bezproblemowy sposób, zapewniając inwestorom wygodę użytkowania. Co ważne, korzystamy jedynie ze sprawdzonych materiałów, które są odporne na działanie wysokich temperatur, wilgoci i dostosowane do tego rodzaju instalacji.

Dlaczego warto inwestować w ogrzewanie podłogowe?

Ogrzewanie podłogowe przede wszystkim zapewnia oszczędności. System grzewczy opiera się na tym, że ciepło — w przeciwieństwie do tradycyjnych kaloryferów — jest emitowane przez większą powierzchnię. Dzięki temu może mieć ona znacznie niższą temperaturę, która powinna wynosić około 45 ℃. To wpływa na obniżenie rachunków za gaz czy prąd w zależności od tego, do jakiego systemu grzewczego jest podłączona podłogówka.

Zaletami rozwiązania są także:

  • estetyczny wygląd — nie musisz mieć w domu zajmujących miejsce i zbierających kurzu kaloryferów;
  • pozytywny wpływ na zdrowie — system umożliwia zmniejszenie cyrkulacji roztoczy, które negatywnie wpływają na zdrowie alergików, osób z chorobami układu oddechowego, dzieci.

Nasi hydraulicy pomogą Ci ustalić szczegóły dotyczące projektu instalacji, a także jej podłączenia, aby cały system był dostosowany do Twoich potrzeb i wydajny. Przygotują dla Ciebie również darmową i niezobowiązującą wycenę wraz z charakterystyką poszczególnych rozwiązań. Zapraszamy do współpracy.

Czy to się faktycznie opłaca ?

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie

+48 518 596 433

Mobile: +48 518 596 433 I E-mail: biuro@sankor.pl I Sankor Sp. z o. o. I Nip: 9662109746 I Regon: 366524751