Ogrzewanie podłogowe - Łomża

Wykonujemy ogrzewanie podłogowe Łomża. Prace są przeprowadzane w sposób kompleksowy: pomagamy stworzyć projekt instalacji, doradzamy, gdzie i na jakie rozwiązania warto się zdecydować, a także zajmujemy się uruchomieniem systemu oraz sprawdzeniem jego szczelności. Korzystamy przy tym jedynie ze sprawdzonych materiałów, abyśmy mieli pewność, że będą przez lata działały w niezawodny sposób. To pozwoli Ci cieszyć się komfortem, jaki daje podłogówka, a także nie obawiać się awarii. Jeśli jednak by do nich doszło, możesz zadzwonić do naszego serwisu, by otrzymać pomoc hydrauliczną.

Dlaczego warto zamontować ogrzewanie podłogowe?

Zaletami ogrzewania podłogowego są:

  • energooszczędne działanie — system sprawdza się w połączeniu m.in. z pompami grzewczymi czy kotłami gazowymi, które doskonale się z nim integrują. Optymalna temperatura wody w rurach w przypadku ogrzewania podłogowego wynosi 45 ℃, co pozwala obniżyć koszty rachunków za ogrzewanie;
  • estetyczny wygląd — możesz na zawsze pozbyć się kaloryferów, które zajmują dodatkowe miejsce, zbierają kurz i kumulują ciepło w ograniczonej części pomieszczenia, generując jednocześnie jego przyspieszone kierowanie się do góry;
  • pozytywny wpływ na zdrowie — ogrzewanie podłogowe doceniają przede wszystkim alergicy, osoby z chorobami układu oddechowego, które po zamontowaniu systemu zauważają znacznie mniejszy problem z roztoczami.

Doświadczeni hydraulicy z naszej firmy pomogą Ci również w wykonaniu instalacji wodno kanalizacyjnej. Warto się do nas zgłosić, jeśli jesteś w trakcie remontu lub budowy domu. Kompleksowo i z dbałością o detale pomożemy Ci zadbać o sprawy związane z hydrauliką, udzielając merytorycznego i technicznego wsparcia. Zapraszamy do współpracy.

Czy to się faktycznie opłaca ?

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie

+48 518 596 433

Mobile: +48 518 596 433 I E-mail: biuro@sankor.pl I Sankor Sp. z o. o. I Nip: 9662109746 I Regon: 366524751