Ogrzewanie podłogowe - Augustów

Oferujemy ogrzewanie podłogowe Augustów. Prace są wykonywane przez hydraulików z wieloletnim doświadczeniem, którzy zadbają o jakość instalacji, jej szczelność oraz wykonanie zgodnie z wytycznymi inwestora. Do pracy używamy sprawdzonych materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu zyskujesz pewność, że ogrzewanie będzie działało sprawnie i wydajnie, a po wielu miesiącach czy latach nie pojawią się nawet drobne przecieki.

Proponowane rozwiązanie grzewcze z powodzeniem zastępuje standardowe grzejniki, umożliwiając równomierne rozprowadzanie ciepła po całym pomieszczeniu i wynikające z tego oszczędności. Doskonale sprawdza się w domach, w których dorastają dzieci, a także mieszkają osoby z alergiami i chorobami układu oddechowego, ponieważ podłogówka ogranicza cyrkulację kurzu. Może być łączone m.in. z pompami grzewczymi czy instalacjami gazowymi.

Nasze działania mają kompleksowy charakter, dlatego nie tylko zamontujemy i uruchomimy ogrzewanie, ale także pomożemy Ci zaprojektować jego rozkład w domu. Po wszystkim wykonamy próby szczelności, a w razie jakichkolwiek awarii będziesz mógł skorzystać z usług serwisowych.

Ogrzewanie podłogowe — czy to się opłaca?

Ogrzewanie podłogowe opłaca się ze względów:

  • praktycznych — pozwala ograniczyć straty ciepła i rachunki za ogrzewanie, ponieważ maksymalna temperatura wody w rurach w przypadku tego systemu powinna wynosić około 45 ℃;
  • estetycznych — podłogówka umożliwia całkowitą rezygnację z grzejników, które często nie pasują do nowoczesnego stylu, a dodatkowo są miejscami, gdzie gromadzi się nadmiar kurzu;
  • funkcjonalnych — ogrzewanie podłogowe sprawia, że nawet chłodne powierzchnie, gres czy płytki ceramiczne, stają się ciepłe i przyjemne w użytkowaniu.

Świadczymy również inne usługi związane z hydrauliką, w tym także wykonujemy przyłącza wodno kanalizacyjne, dlatego pomożemy Ci zadbać o to, aby wszystkie prace były przeprowadzone z należytą starannością, dbałością i w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy.

Czy to się faktycznie opłaca ?

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie

+48 518 596 433

Mobile: +48 518 596 433 I E-mail: biuro@sankor.pl I Sankor Sp. z o. o. I Nip: 9662109746 I Regon: 366524751