Instalacje wodno-kanalizacyjne - Białystok

Wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne Białystok. Prace ziemne są przeprowadzane przez doświadczonych operatorów, którzy dbają o to, aby spełniały wymogi wskazane w projekcie. Nad sprawnością realizacji przyłącza zgodnie ze sztuką dbają z kolei doświadczeni hydraulicy, mający także stosowne uprawnienia. O przyłączenie mediów warto zadbać jeszcze przed rozpoczęciem samej budowy, aby kolejne ekipy miały nieco ułatwione zadania i mogły sprawniej realizować następne etapy inwestycji.

Zwracamy przy tym uwagę na to, że do zrealizowania większości przyłączy niezbędne są stosowne zezwolenia oraz projekty instalacji. Po ich przekazaniu nam nasza załoga przystąpi do pracy, abyś wkrótce mógł zacząć korzystać z przyłączonych mediów. Podczas działań stosujemy materiały opatrzone stosownymi certyfikatami oraz atestami, które gwarantują sprawność oraz niezawodność instalacji na wiele lat. Dzięki temu nie będziesz musiał wkrótce po wykończeniu budynku martwić się awariami oraz związanymi z ich powstaniem kosztami.

Jakie rodzaje instalacji wodno-kanalizacyjnych wykonujemy?

Wykonujemy przyłącza do:

  • sieci wodociągowej,
  • kanalizacji,
  • zbiorników bezodpływowych,
  • przydomowych studni.

Zajmujemy się także montażem gruntowych pomp ciepła oraz innych nowoczesnych, oszczędnych i ekologicznych systemów grzewczych. Dzięki temu pomożemy Ci zadbać o prace hydrauliczne także na kolejnych etapach inwestycji, abyś mógł w pełni skupić się na tych przyjemniejszych stronach budowy — wykańczaniu domu, a wkrótce również na przeprowadzce. Jako zaufani fachowcy, zadbamy o jakość przeprowadzonych działań i ich sprawne wykonanie. Zapraszamy do współpracy.

Czy to się faktycznie opłaca ?

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie

+48 518 596 433

Mobile: +48 518 596 433 I E-mail: biuro@sankor.pl I Sankor Sp. z o. o. I Nip: 9662109746 I Regon: 366524751